Frequently Asked Questions

همانطور که خلاقیت و خواسته های آدمی محدودیت ندارد و در متر و اندازه ای جای نمی گیرد ، محدوده ی کار ما نیز که اجرای این ذهنیت و خواسته ها ست محدودیتی ندارد.

بسته به نیاز و ذهنیت شما مراحل تصویر برداری می تواند در اقصی نقاط کشور و خارج کشور اجرا شود.

برای دیدن نمونه ها مشابه می توانید با هماهنگی قبلی مهمان ما باشید و در مورد نوع و موقعیت اجرای ذهنیت تان با هم صحبت کنیم

ما برای رعایت حریم شخصی مشتریان مان ، که بسیار هم امر حائز اهمیتی است ، از قرار دادن تصاویر و فیلم های آنان در فضای مجازی دوری جسته ایم.

از طرفی تغییر و ایجاد اصلاحاتی در نمونه کار ها که آن را قابل نمایش در فضای مجازی کند، جایز نمیدانیم و باور داریم که به بدنه ی کار صدمه میزند.

لذا مجموعه ی کاملی از نمونه ی کار های خاص و زیبای 10 سال گذشته را در اتاق نمایش آموند برای شما آماده ساختیم و شما هر زمان که اراده کنید ، باگرفتن وقت قبلی می توانید در ساختمان آتلیه آموند مشهد ، مهمان ما بوده و نمونه کار های مورد نظرتان را ببینید.

بدون شعار و در کمال صداقت ، معیار ما از یک کار خوب ؛ حس رضایتمندی مشتریان مان است، حسی که مشتری ما در هنگام اجرای مراحل کارش و در نهایت پس از اتمام کار و دیدن خروجی نهایی کارش دارد، با لطف خدا و زحمات گروه آموند طی ده (10) سال گذشته توانسته ایم در جلب رضایت مشتریان مان بکوشیم و موفق باشیم.

راه دست یابی به این موفقیت ، کسب تمام مجوز های قانونی جهت ایجاد حس اعتماد و امنیت در مشتریان و شریک کردن مشتری در تک تک مراحل کار بوده است. به طوری که تا تایید 100% فرد را در مرحله ی مورد نظر نداشته باشیم مراحل بعدی را آغاز نمی کنیم . لازم به ذکر است که جلسه ی مشاوره ای که قبل از عقد قرارداد با زوج برگزار میکنیم نیز تضمین بسیار محکمی ست که هر دو طرف را به سمت یک هدف مشترک یعنی بهترین خروجی ممکن ، سوق میدهد.

جالب است که بدانید، خط مشی آموند، حرکت در در مسیر های نو و خلاقانه است ! ما به سمت اجرای هرچه کامل تر نیاز های مشتریانمان پیش می رویم و در این راستا به تجربه ، تجهیزات و کارمندان مجرب و متخصص مان اتکا کرده ایم ، برای اثبات این موضوع و دیدن عملی نتیجه این مدعا ، مجموعه ای شامل خلاقیت ، قدرت اجرا و نوآوری های ما و مشتریان مان را برای شما در اتاق نمایش آموند آماده ساختیم تا در هر زمان که اراده کردید، میزبان شما بوده و این مجموعه را برایتان به نمایش بگذاریم.

آتلیه آموند مشهد از آغاز تا پایان کار بر اساس برنامه ریزی و زمان بندی دقیقی که حاصل تجربه و خلاقیت گروه آموند است پیش میرویم.

در گام به گام انجام کار نظر مشتری مان را جویا شده پس گرفتن تایید از ایشان و انجام تغییرات لازم (در صورت نیاز) ، به مرحله بعد وارد میشویم و همین روند تا پایان کار ادامه دارد. صد البته میدانیم که در جلسه ی مشاوره قبل از بستن قرار و مشاوره دوم قبل از آغاز به سلیقه و خواسته ی مشتری دست یافته ایم ، ولی نظر نهایی مشتری بر مسائلی چون : انتخاب عکس های آلبوم ، ادیت آنها ، چینش آلبوم ، موزیک فیلم و… از نظر ما ضروری است و به هر چه عالی تر شدن خروجی کار کمک میکند.

آتلیه آموند مشهد ، تمام تکنولوژی و تجهیزات و تمام پرسنل مجرب و متعهدش ، تحت نظارت و مدیریت آقای احمد طاووسی و با تکیه بر تجربه ی 10 ساله و مشتریان رضایتمندش ، به عینیت بخشیدن به ذهنیت شما می اندیشد . با ایده های جذاب ، خاص ، یکتا و جدید به استقبال شما می آید. و بدون در نظر گرفتن مرز ها ، در پیاده سازی آنچه شما خواسته اید همراهتان است . عکس ؟ فیلم ؟ تیزر ؟ کلیپ ؟

تصمیم بگیرید و ما را در جریان بگذارید و یا در آتلیه آموند مشهد ، مهمان ما باشید تا در مورد خواسته ی شما گپ بزنیم.