استودیو و آتلیه آموند

مجموعه آتلیه آموند از سال ۸۱ فعالیت خود را در زمینه عکاسی و تصویربرداری صنعتی و مجالس در مشهد آغاز نموده و در این راستا از کلیه تجهیزات و امکانات حرفه ای استفاده نموده، تمام هدف این مجموعه ثبت بهترین لحظه های زندگی شما با بهترین کیفیت است.

آموند ، تمام تکنولوژی و تجهیزاتش ، تمام پرسنل مجرب و متعهدش ؛ تحت نظارت و به مدیریت آقای احمد طاووسی با تکیه بر تجربه ی 10 ساله و مشتریان رضایتمندش ، به عینیت بخشیدن به ذهنیت شما می اندیشد . با ایده های جذاب ، خاص ، یکتا و جدید به استقبال شما می آید. و بدون در نظر گرفتن مرز ها ، در پیاده سازی آنچه شما خواسته اید همراهتان است .

عکاسان ما

احمد طاووسی با تکیه بر تجربه ی 10 ساله عکاسی به عینیت بخشیدن به ذهنیت شما می اندیشد و با ایده های جذاب ، خاص ، یکتا و جدید عکس هایی منحصر بفرد به مشتریان ارائه می دهد .

خدمات ما

مدلینگ و موزیک ویدئو

عکاسی و تصویر برداری تبلیغاتی
تولید موزیک ویدئو

عکاسی کودک

ثبت تصاویر رئال از کودکان

عکاسی عروسی

عکاسی و تصویر برداری مراسم عروسی

آتلیه آموند

چرا آموند

تجربه

استودیو و آتلیه آموند ، با بیش از یک دهه تجربه در امور عکاسی و تصویر برداری با موضوعات مختلف از قبیل مراسم عروسی و آیتم های وابسته، عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی ، عکاسی کودک ، عکاسی و تصویر برداری صنعتی ، توانایی مدیریت و اجرای انواع نیاز های مرتبط با عکاسی و تصویر برداری را دارا میباشد.

کیفیت

آموند در تلاش است با استفاده از مدرن ترین امکانات و تجهیزات روز دنیا، و بکار گیری جدید ترین و بهینه ترین تکنیک های به روز دنیا ، مسئولیت خود را با بالاترین کیفیت ممکن به انجام برساند.

خلاقیت

عکاسان ما در تلاشند با توجه به حفظ کیفیت و استاندارد های مورد نیاز، روش های نوین و خلاقانه ای بر اساس نیاز مشتری به کار گیرند

برند ها