فرمالیته عروسی یا پیشکاری عروسی چیست ؟

شاید برایتان پیش آمده با عروسی روبه رو شده باشید که در مراسم عروسیه خود از دیر رسیدن به سالن عروسی و یا خوب نشدن فیلم و عکس ها به دلیل خستگی ناراضی باشد! ما در این مقاله شما را با فرمالیته عروسی یا به عبارتی پیشکاری عروسی و مزایای آن بیشتر آشنا میکنیم،با ما همراه باشید.

فرمالیته در لغت به معنای تشریفات و ظاهرسازیه که چندسالی است که در بین عروسها رواج پیدا کرده است.آرایش و عکاسی این روز دقیقا شبیه به عروسیه شماست به نوعی تمرین عروسی گفته میشود ولی خبری از فامیل و مهمانهای شما نیست.شما یک روز را در نظر گرفته، به آرایشگاه و بعد از آن به آتلیه و باغ میروید و عکس و فیلمتان را میگیرید که فرمالیته عروسی گفته میشود.

چرا فرمالیته عروسی؟

چون به شما این امکان را می دهد که تمرینی برای روز عروسیتان داشته باشید.راحت بودن در لباستون و رقصیدن با اون از مزایای فرمالیته عروسی هست که شما قبل ازعروسی از درست بودن آن خاطر جمع میشوید.

در فرمالیته عروسی شما دوبار آرایشگاه میروید حتی ممکن است از آرایشتان خوشتان نیاید؛ میتوانید بدون از دست رفتن وقت در آن تغییرات ایجاد کنید.همچنین دیگر نیازی نیست صبح زود به آرایشگاه بروید و نگران این باشید که دیر به آتلیه برسید یا عکسهایتان خوب از آب درنیاید. چون شما زمان بیشتری به عکاس و فیلمبردار برای تهیه تصاویر بهتر می دهید و اینکه اگر عکسی رو دوست داشته باشین در روز عروسیه شما برای نشان دادن آماده باشه، فرصت و دقت بیشتری برای انتخاب تصاویر مناسب دارید.

نقل قول در این قسمت نظر یکی از عروسان خوش سلیقه مان که ازعکاسی فرمالیته استفاده کرده اند را برایتان بازگو میکنیم :

از خوبیهای عروسی فرمالیته ام این بود که دو جور آرایش داشتم یکبار آرایش چشم لایت با رژ قرمز و در کنارش بار دیگر آرایش چشم بیشتر با رژ کمرنگ تر همینطور مدل موهامو یکبار باز درست کردم و یکبار جمع. همیشه نکته ای باعث نگرانیه ما عروسها میشه از نوع آرایش تا بیخوابی و خستگی ولی در روز عروسی ام دغدغه بدو دیر شد فرصت کمه! رو نداشتم و ازین بابت خیلی راضیم.

 

ماشین عروسفکرش را بکنید اگردست گل تان دیرتر آماده شود و یا گل کاری ماشینتان وقت بیشتری بگیرد،به دلیل شلوغی دیرتر به باغ های مخصوص فیلمبرداری برسید،ازجمله اتفاقاتی است که غافلگیرتان میکند! پس مهم است که راهکاری را برایش در نظر بگیریم یا به قولی نوشدارو بعد از مرگ سهراب نباشد!

 

 

 

 

 

تور عروسی :

برگزاری یک مراسم رویایی آرزویه هرعروسیه. عکسهایی که ازعروس و داماد درسواحل دریا تا طبیعت سرسبز با درختان بلند گرفته میشود در صفحات مجازی بسیاری از آتلیه ها دیده میشود. اگرچه عکاسی در محیط باغ وآتلیه بسیار زیبا هستند اما مکانهای جدید و متنوع به البوم عروسی شما زیبایی خاصی میبخشند .

برای همین است که امروزه عکاسی و فیلم برداری فقط به تالار و باغ ختم نمیشود و برهمین اساس تیم فیلمبرداری و عکاسی ما این دور بودن جامعه امروزی از جنگل و دریا را درنظر گرفته؛ با ارائه پکیج فرمالیته عروسی درشهرهای مختلف ایران وحتی کشورهای دیگرمانند  ترکیه،دبی، گرجستان و… مراسم فرمالیته عروسی شما را با بهترین و متفاوترین شکل ممکن و قیمتی مناسب انجام میدهند.

 

فرمالیته عروسی

فرمالیته عروسی

 

در پایان  اینکه فیلم و عکس عروسی تنها یادگاریه که سالها بعد برای شما و فرزندانتون لذت بخشه و اصلا خوشایند نیست بخاطر نداشتن زمان کافی، استرس، خستگی و یا حوادث پیش بینی نشده مجبور شوید بخشی از برنامه هایتان را کنسل و صرف نظر شوید.

فرمالیته عروسی

در کنار ما باشید؛ما تمام برنامه ها را برای شما مدیریت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *