عکاسی ماه عسل

عکاسی ماه عسل بهترین فرصت خاطره سازی

آنچه زوج ها باید درباره عکاسی ماه عسل بدانند ، قسمتی که معمولا به فراموشی سپرده می شود.

عکاسی ماه عسل ، معمولا آخرین چیزیکه عروس و دامادها در ماههای منتهی به مراسم عروسی به آن فکر میکنند عکاسی ماه عسل ست ،اما باید به این نکته توجه داشته باشید : در حالی که شما سالها به رویاپردازی برای برگذاری یک عروسی رومانتیک میپردازید در روزهای پر استرس منتهی به وصال مقصود از یکی از به یادماندنی ترین و شادترین لحظاتتان غافل میشوید (( ماه عسل )) ،در گذشته عکسهایی که از ماه عسل به جا میماند هیچوقت کیفیت عکسهای مراسم عروسی را نداشت ، اما همه به این نکته اذعان دارند که خاطره انگیز ترین عکسها همان عکسهای بی کیفیت ماه عسل هستند. پس چه بهتر آن که تلاش کنیم کیفیت این رویداد خاطره انگیز را بهتر کنیم. هرچند امروزه میتوان با اسمارتفون ها عکس های خوبی گرفت ،اما همه میدانند هیچگاه جایگزین دوربینهای حرفه ای نخواهندشد .

استودیو آموند در تلاش است با فراهم آوردن تجهیزات به روز عکاسی و فیلمبرداری و با کسب اطلاعات به روز در این زمینه لحظات خاطره انگیز شما را ماندگار کند. در نوشتار پیش رو شما را با نکاتی درباره عکاسی در ماه عسل آشنا میکنیم.

 

در عکاسی ماه عسل بهترین کیفیت را انتخاب کنید

اگر یک دوربین دیجیتال با کیفیت ندارید بهتر است با کمی جستجواینترنتی به ابزارهایی که برای عکاسی با موبایل این روزها در بازار موجود ست  را تهیه کنید و یا نرم افزارهایی بهتر برای عکاسی و ادیت عکس دانلود کنید.

اما باز هم پیشنهاد ما به شما برای پشیمان نشدن در آینده صحبت ومشورت با یک عکاس حرفه ای عروسی ست که با سواد و تجهیزاتش خاطرات شما را ماندگار سازد.

 

کمی جستجو کنید

وقتی که درباره ی سفری که در ماه عسل میخواهید داشته باشید، تحقیق میکنید بهتر است  وبساتهایی که در زمینه سفر فعالیت دارند  مانند Must see و کجارو را مطالعه کنید و ازاطلاعات کاربرانی که تجربیات خودرا به اشتراک گذاشته اند استفاده کنید تا اطلاعات بیشتری درباره مکان برگزاری ماه عسل خود به دست بیاورید.

مهمترین نکته در عکاسی ماه عسل. ، نور است. درباره ی نوع تابش افتاب وساعات طلوع وغروب خورشید اطلاعات لازم را کسب کنید. پیشنهاد ما به شما عکاسی در صبح است ،زیرا نور صبح یکی از ملایمترین نورها برای عکاسی ست. برای عکاسی در نور شدید وسط روز شما نیاز به تجهیزات عکاسی برای تنظیم نور دارید. اگر تجهیزات عکاسی ندارید این ساعات را به تفریح و دیدن مکانهای دیدنی محل سفرتان بپردازید و عکاسی را فراموش کنید.

ماه عسل

ماه عسل

کارت حافظه اضافی همراه داشته باشید

شاید ماه عسل در طول زندگیتان فقط یکبار اتفاق بیفتد از سلامت کارتهای حافظه مطمئن شوید و حدالمقدور کارت حافظه اضافه همراه داشته باشید ، هیچکس نمیخواهد برای عکاسی مجدد عکسهای قبلی را با عجله پاک کند . خراب شدن فرصت عکاسی ماه عسل جبران ناپذیر ست.

ما پیشنهاد میکنیم بیشترین ظرفیت کارت را تا جایی که دوربینتان اجازه میدهد تهیه کنید.

 

زوایای منحصر به فرد را پیدا کنید

از ماجراجویی برای یافتن مکانهای عجیب و غریب نترسید. اکثر دوربین های DSLR  امروزی دارای صفحه نمایش چرخان هستند که به شما این امکان رامیدهد که به آسانی زوایایی را که میخواهید پیدا کنید. گاهی برای پیدا کردن یک زاویه جدید در سفر ماه عسل مجبورید شرایط پیش بینی نشده ای را تجربه کنید، مثل بالا رفتن از درخت، درازکشیدن روی زمین ، آویزان شدن از صخره و… .

 

با ویژگی های دوربین خود آشنا باشید

فرض کنید شما برای ماه عسل به جزایرهاوایی رفته اید، ویک برنامه ی مهیج هلیکوپتر سواری بر روی خط ساحلی جایی که گدازه های آتشفشان به داخل آب میریزد ،عبور از روی شاخه های سبز جنگل ،پیش رو دارید. هیچکس نمیخواهد ثبت این لحظات را از دست بدهد .  ثبت این لحظات به یادماندنی نیازمند تجهیزات وتکنولوژی به روز هستند.

استودیو آموند به شما توصیه میکند : قبل از شروع ماه عسل ، مطمئن شوید که دوربین شما قابلیت ثبت تصویر VR (که در لنزهای NIKKOR یا دیگر لنز های با کیفیت بالا وجود دارد) را برای کمک به عکاسی در لحظاتی که سرعت وقوع اتفاقات بسیار سریع است دارد.

 

همیشه “بیشتر” بهتر از “کمتر” است; اگر ادیت عکس بلد باشید

هرگز نمیتوانید رضایت کامل را در عکاسی ماه عسل داشته باشید. اما راه هایی نیز وجود دارد تا این حس رضایت را ارتقاء ببخشیم .

استودیو آموند طی سال ها تجربه به این نتیجه رسیده است که اگر تعداد عکس بیشتری داشته باشید ، هنگام ادیت وآلبوم کردن آنها کار راحتتری پیش رو دارید زیرا عکسهای زیاد وتکراری میتوانند خسته کننده باشند ،پس همیشه برجسته ترین جلوه هارا از میان شان انتخاب کنید.

ماه عسل

ماه عسل

آپلود عکسها را فراموش نکنید

در ماه عسل ممکن ست اتفاقات عجیبی مثل دزدیده شدن دوربین یا خرابی رم و دوربین پیش بیاید. پس توصیه ما به شما تهیه یک نسخه پشتیبان اینترنتی ست ، که میتوانید بر روی درایوهای مجازی به صورت امن ذخیره کنید.نرم افزار نیکون اسنپ بریج Nikon SnapBridge پیشنهاد استودیو آموند به شماست.

 

از سوژه عکسهای ناگهانی شدن نترسید

گاهی اوقات عکسهای غیرمنتظره به بهترین عکسها تبدیل میشوند . چون تصویری واقعی و بدون ژست و صحنه سازی است که در آینده یادآور حس واقعی آن لحظه خواهد شد. پس اجازه ثبت این تصاویر را به همسر یا عکاستان بدهید .

 

منبع brides.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *