آرایش عروس

آرایش عروس (نکاتی برای عکاسی در بهار و تابستان)

آرایش عروس برای عکاسی در بهار و تابستان

درمورد نکات آرایش عروس باید گفت که با شروع فصل های گرم ، مراسم عروسی و عکاسی عروسی هم رونق میگیرد. آتلیه آموند برای شما مطالبی مفید آماده کرده که در روز عروسی خود بهتربن باشید.

آرایشی بسیار سبک

با اینکه معمولا می‌گویند هر چه بیشتر بهتر، ایده درمورد آرایش عروس کاملا نادرست است. مهمترین چیز این است که آرایش عروس  به نحوی باشد که نقایص چهره در عکس‌ ها به نظر نیایند. زیرسازی آرایش هرکس باید بر اساس رنگ پوست همان فرد باشد و نمی‌توان یک دستور برای همه صادر کرد.

آرایش عروس

آرایشی طبیعی و با طراوت

آرایش عروس  در فضای باز و زیر نور طبیعی گرچه بسیار دلچسب است، اما تمام خطوط و چاله‌های پوست‌تان را کاملا نشان خواهد داد.

در این موارد بهتر است از آرایش عروس  طبیعی استفاده کنید. انتخاب رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای و شامپاینی برای سایه چشم و رژگونه صورتی روشن یا هلویی مناسب خواهند بود. رنگ‌های تیره چهره شما را زمخت نشان خواهند داد.

 

به زمان‌بندی عکس های فضای بیرون توجه کنید
اگر قرار است تایم و زمانبندی عکاسی عروسی تان برای فضای باز باشد و یا بین ساعت 11 تا 3 ظهر باشد، به هیچ وجه به آرایشگرتان اجازه ندهید از مژه‌های بلند روی پلک‌هایتان استفاده کند.

در این ساعت‌ها، نور آفتاب تقریبا در بالای سر قرار دارد و سایه مژه‌های بلندی که دارید روی گونه‌ هایتان می‌افتد و گاهی حتی مدل آرایش  و زیبایی چشمتان را عوض می‌کند. این سایه معمولا، تا روی پلک پایینی کشیده می‌شود و خطی کوتاه را به داخل چشم می‌برد.

 کرم پودر

ترجیحا از کرم پودر مات استفاده کنید به این دلیل که در صورت تعرق در فصل تابستان درخشش پوست را نشان نمی دهد و همچنین آرایش مات ماندگاری بیشتری نسبت به آرایش براق در طول روز دارد.

سایه هایی که بصورت کرم هستند به راحتی از روی پوست پاک می شوند و ماندگاری زیادی نداره. برای آنکه سایه ای که در آرایش استفاده می کند در طول روز باقی بماند از سایه های پودری و ضدآب استفاده کنید تا با بافت ضخیم خود به راحتی از روی صورت عروس پاک نشوند.

 زیبایی های خود را نشان دهید
شما باید به ویژگی هایی اهمیت بدهید که بیش از همه دوست دارید، در روز عروسی شما می خواهید خودتان باشید اما در زیباترین صورت ممکن.  اگر چشمان خود را بیشتر دوست دارید، یا اگر گونه هایتان برایتان مهم است، آن ها را بیشتر جلوه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *